U13 - Mladší žiaci

 

Tréner: Róbert Nuber
Asistent: Milan Mišinský

Hráči

Číslo Priezvisko a meno Dát. nar.
  4 Dominik Suchánek 13.12.2008
  5 Michal Proň 21.02.2008
  6 Jakub Lorinc 13.04.2008
  8 Christián Fančalský 15.02.2008
10 Jakub Seňo 03.12.2008
11  Filip Kočiš 30.01.2008
12 Oliver Kočiš 30.01.2008
16 Tomáš Demečko 14.02.2008
38 Deniel Fodor 09.05.2008
39 Timon Gul 07.09.2008

ROZPIS ZÁPASOV JE NEPLATNÝ! VŠETKY ZÁPASY BOLI ZRUŠENÉ.  PO NOVOM LOSOVANÍ BUDÚ NAPÍSANÉ NOVÉ ROZPISY!

 

Rozpis zápasov a výsledky

1.turnaj: 10.10.2020
Turnaj 4 družstiev – organizátor: MBK Victoria Žilina
Družstvá:  MBK Victoria Žilina, ŠBK Galaxy Košice, BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice

Dňa 10. októbra 2020 /sobota/ v telocvični ZŠ Limbová č.30 Žilina - sídlisko Solinky 

BKM  ISKRA  SVIT  - MBK  VICTORIA  ŽILINA,   10:30  hod .

ŠBK  GALAXY  KOŠICE  - RIM  BASKET  KOŠICE,  12:00  hod .

ŠBK  GALAXY  KOŠICE  - BKM  ISKRA  SVIT,   13:30  hod .

MBK  VICTORIA  ŽILINA  - RIM  BASKET  KOŠICE,  15:00  hod .

 

Dňa 11. októbra 2020/nedeľa/ v telocvični ZŠ Limbová č. 30 Žilina - sídlisko Solinky

MBK  VICTORIA  ŽILINA - ŠBK  GALAXY  KOŠICE,  09:00  hod .

RIM  BASKET  KOŠICE - BKM  ISKRA  SVIT,  10:30  hod .

 

2.turnaj: 24.10.2020
Turnaj 3 družstiev – organizátor: MBK Liptovský Mikuláš
Družstvá:  MBK L.Mikuláš, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

3.turnaj: 21.11.2020
Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice

Družstvá:  RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina, ŠKP BBC B.Bystrica

4.turnaj: 19.12.2020
Turnaj 4 družstiev – organizátor: MBK Liptovský Mikuláš

Družstvá:  MBK L.Mikuláš, BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

5.turnaj: 23.1.2021
Turnaj 3 družstiev – organizátor: MBK Victoria Žilina

Družstvá:  MBK Victoria Žilina, BK ŠPD Rožňava - MS, RIM Basket Košice

6.turnaj: 20.2.2021
Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK Galaxy Košice

Družstvá:  ŠBK Galaxy Košice, MŠK BK Žiar n/Hronom, RIM Basket Košice

7.turnaj: 20.3.2021
Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠKP BBC Banská Bystrica

Družstvá:  ŠKP BBC B.Bystrica, MŠK BK Žiar n/Hronom, BK ŠPD Rožňava - MS, RIM Basket Košice

8.turnaj: 10.4.2021
Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice

Družstvá:  RIM Basket Košice, Akapo Lučenec, MBK L.Mikuláš

9.turnaj: 8.5.2021
Turnaj 4 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice

Družstvá:  RIM Basket Košice, ŠBK Galaxy Košice, Akapo Lučenec, BK ŠPD Rožňava - MS

 

Finálový turnaj: 04.- 06. 06. 2021