Majstrovstvá SR sezóna 2019/2020

Dôležité usmernenia - prosíme o ich prečítanie a striktné dodržiavanie!

nájdete tu: MSR2020 - hygienicke opatrenia

 

U17 Kadeti Diawin Košice

Termín: 3.7.2020 - 5.7.2020 v Košiciach

3.7.2020 - Angels Aréna

1. BKM Iskra Svit – MBK AŠK Slávia Trnava, 19:00 hod
2. ŠBK Junior Levice – BK 04 AC LB SNV, 14:30 hod
3. KB Košice – BBK Bánovce n/Bebravou, 16:45 hod
4. Inter Bratislava – Diawin Košice, 12:15 hod
 

4.7.2020 - Angels Aréna

5. 8:30 hod, o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
6. 10:45 hod, o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:
7. víťaz 3. – víťaz 2., 19:30 hod
8. víťaz 4. – víťaz 1., 17:15 hod

 

5.7.2020 - Angels Aréna

9. o 3. miesto prehra 7. – prehra 8., 10:45 hod
10. finále víťaz 8. – víťaz 7., 15:15 hod
 
 

U15 Starší žiaci RIM Basket

Dohratie súťaže formou Final 8 M-SR v Košiciach
Termín:  17.7.2020 -19.7.2020
 

17. 7. 2020 - Angels Aréna


1./ MBA Prievidza – BK Humenné, 19:00 hod
2. BKM Iskra Svit  – BK Lokomotíva Sereď, 16:45 hod
3. Diawin Košice – ŠBK Junior Levice, 14:30 hod
4./ Inter Bratislava – RIM Basket Košice, 12:15 hod
 

18. 7. 2020 - Angels Aréna

 

 
5. 8:30 hod, o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
6. 10:45 hod, o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
 
o 1.-4.miesto:
7. víťaz 1. – víťaz 3., 17:30 hod
8. víťaz 2. – víťaz 4., 19:45 hod
 

19. 7. 2020 - Angels Aréna

  

9. o 3. miesto prehra 7. – prehra 8. 11:00 hod
10. finále víťaz 8. – víťaz 7. 16:00 hod
 
 

U14 Žiaci RIM Basket Košice

Dohratie súťaže formou Final 8 M-SR v Košiciach
Termín: 6.7.2020 - 8.7.2020

 

6. 7. 2020 - Angels Aréna

1. B.S.C. Bratislava (4) – RIM Basket Košice (5), 18:00 hod
2. MBA Prievidza (3) – BK Lokomotíva Sereď (6), 14:00 hod
3. Inter Bratislava (2) – BA Čaňa (7), 16:00 hod
4. MŠK BK Žiar n/H (1) – BBK Bánovce n/B (8), 12:00 hod
 

7. 7. 2020 - Hotelová Akadémia

5. 10:30 hod, o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
 

7. 7. 2020 - Angels Aréna


6. 10:30 hod, o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
 
o 1.-4.miesto:
7. víťaz 3. – víťaz 2., 16:30 hod
8. víťaz 1. – víťaz 4., 18:30 hod
 

8. 7. 2020 - Angels Aréna 

9. o 3. miesto prehra 7. – prehra 8., 10:45 hod
10. finále víťaz 8. – víťaz 7., 15:15 hod
 
 

U13 Mladší žiaci RIM Basket Košice

Dohratie súťaže formou Final 8 M-SR v Košiciach
Termín: 13.7.2020 - 15.7.2020

 

13. 7. 2020 - Angels Aréna

1. MŠK BK Žiar n/H (4) – RIM Basket Košice (5), 16:00 hod
2. MBA Prievidza (3) – ABOVIA 96 Košice (6), 14:00 hod
3. BK Lokomotíva Sereď (2) – BK Gabko Senec (7), 18:00 hod
4. Inter Bratislava „čierni“ (1) – BA Čaňa (8), 12:00 hod
 

14. 7. 2020 - Angels Aréna

5. 8:30 hod, o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
6. 10:30 hod, o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
 
o 1.-4.miesto:
7. víťaz 1. – víťaz 3., 16:30 hod
8. víťaz 4. – víťaz 2., 18:30 hod
 

15. 7. 2020  - Angels Aréna

9. o 3. miesto prehra 7. – prehra 8., 10:45 hod
10. finále víťaz 8. – víťaz 7., 15:15 hod
 
 

U12 Starší mini žiaci RIM Basket Košice

Dohratie súťaže formou Final 8 M-SR v Košiciach
Termín: 10.7.2020 - 12.7.2020

 

10. 7. 2020 - Hotelová Akadémia

1. BBK Bánovce n/B (4) – B.S.C. Yellow Bratislava (5), 18:00 hod
2. Inter Bratislava (3) – MBK Liptovský Mikuláš (6), 14:00 hod
3. ŠBK Galaxy Košice (2) – BK 04 AC LB SNV (7), 12:00 hod
4. MBA Prievidza (1) – RIM Basket Košice (8), 16:00 hod
 

11. 7. 2020  - Hotelová Akadémia

5. 8:30 hod, o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
6. 10:30 hod o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
 

11. 7. 2020  - Angels Aréna

 
o 1.-4.miesto:
7. víťaz 1. – víťaz 2., 13:00 hod 
8. víťaz 3. – víťaz 4., 15:00 hod
 

12. 7. 2020  - Angels Aréna

9. o 3. miesto prehra 7. – prehra 8., 8:30 hod
10. finále víťaz 8. – víťaz 7., 13:00 hod
 
 

  U11 Mladší mini RIM Basket Košice

Pre nedostatok prihlásených družstiev sa finálový turnaj ruší.