Tabuľka zápasov, sezóna 2022/2023

1. liga muži

 

9.10.2022         SLÁVIA Hvar Sports Resort 77:71 BK Slov.Orol Levoča

 

16.10.2022       IMC Slovakia P.Bystrica  83:78 SLÁVIA Hvar Sports Resort

 

23.10.2022      SLÁVIA Hvar Sports Resort  88:60 BK AS Trenčín U23

 

26.11.2022        ŠBK JUNIOR PATRIOTI Levice 88:85  SLÁVIA Hvar Sports Resort 

 

13.11.2022      SLÁVIA Hvar Sports Resort  64:94- UNIPO BKM Iskra Svit

 

20.11.2022      SLÁVIA Hvar Sports Resort  74:75 - BKM SPU Nitra

 

27.11.2022      MBK MŠK Žiar n/H 95:65 SLÁVIA Hvar Sports Resort 

 

11.12.2022      Academic ŽU Žilina - SLÁVIA Hvar Sports Resort 

 

 

2. liga muži

1.10.2022        Slávia Hvar sport resort Košice B 64:58 BK MŠK Kežmarok   

 

5.10.2022        RIM Basket Košice  78:81 Slávia Hvar sport resort Košice B

 

15.10.2022      BK MŠK Kežmarok 82:62 RIM Basket Košice

 

22.10.2022      BK ŠPD Rožňava  57:81  Slávia Hvar sport resort Košice B

 

5.11.2022        Slávia Hvar sport resort Košice B 70:53  BK Dolný Kubín

 

12.11.2022     BK MŠK Kežmarok 68:73 Slávia Hvar sport resort Košice B

 

16.11.2022     Slávia Hvar sport resort Košice B 56:60 RIM Basket Košice

 

3.12.2022        Slávia Hvar sport resort Košice B 75:63 BK ŠPD Rožňava

 

10.12.2022     BK Dolný Kubín -  Slávia Hvar sport resort Košice B

 

U19 Juniori

Skupina Juniori GOLD

 

1.turnaj Východ kvalifikácia

 

23.9.2022, 16:45

BKM Iskra Svit 

 

66 : 73

 

Diawin Košice


24.9.2021, 15:00,

Diawin Košice

64 : 62

MBA Prievidza


 

IMS P.Bystrica

52 : 102

Diawin Košice


 

2.turnaj Východ kvalifikácia

 

8.10.2022, 16:45

Diawin Košice

 90 : 39

BK 04 AC LB SNV

9.10.2022

1.BK Michalovce
68 : 79

Diawin Košice


 

Skupina Juniori GOLD

22.10.2022

1.BK Michalovce
48 : 74

Diawin Košice


 6.11.2022

Diawin Košice

 71 : 102

 

Inter Bratislava

 19.11.2022 (preložené 9.12.2022)

 

ŠBK Junior Levice

 0 : 0

Diawin Košice 

 


20.11.2022 (preložené 20.12.2022)

 

BKM SPU Nitra

 0 : 0

Diawin Košice

3.12.2022, 18:00,  ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1, Košice

Diawin Košice

 71 : 54

MBA Prievidza

4.12.2022, 11:32,  ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1, Košice

Diawin Košice

 71 : 48

BKM Iskra Svit
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U15 Starší žiaci

 

l. turnaj Východ kvalifikácia

23.9.2022

MBK Victoria Žilina

55 : 67

 

RIM Basket Košice


24.9.2022

 

ŠBK GALAXY KE

 65 : 55

RIM Basket Košice


25.9.2022

 RIM Basket Košice

90 : 71

MBK L. Mikuláš

 

lI. turnaj Východ kvalifikácia

7.10.2022

RIM Basket Košice

62 : 73

 

BKM Iskra Svit


8.10.2022

 

ŠKP BBC Banská Bystrica

62 : 67

 

RIM Basket Košice


8.10.2022

 

 

Akapo Lučenec

37 : 96

 

RIM Basket Košice


9.10.2022

 RIM Basket Košice

70 : 46

BK 04 AC LB SNV

 

Starší žiaci U15 Gold

1.kolo

22.10.2022

 RIM Basket Košice

66 : 65

BKM Iskra Svit

 

 

2.kolo

5.11.2022

B.S.C. Bratislava

77 : 58

RIM Basket Košice

3.kolo

6.11.2022

Inter Bratislava

90 : 45

RIM Basket Košice

 

4.kolo

19.11.2022

MBA Prievidza

93 : 68

RIM Basket Košice

5.kolo

20.11.2022

 

Akapo Lučenec

88 : 59

RIM Basket Košice

 

6.kolo

3.12.2022

 

RIM Basket Košice

73 : 75

 

Akapo Lučenec

 

7.kolo

4.12.2022

 

RIM Basket Košice

52 : 75

 

ŠKP BBC Banská Bystrica

 

U14 žiaci

17.9.2022     ŠBK GALAXY KE 64:20 RIM Basket KE  

 

18.9.2022     Rožňavskí vlci  4:107  RIM Basket KE

 

1.10.2022     BK Michalovce - RIM Basket KE   preložený na 26.11.

 

16.10.2022   RIM Basket KE 38:51 BKM Iskra Svit

 

12.11.2022   RIM Basket KE 99:26 Rožňavskí vlci

 

13.11.2022   RIM Basket KE 37:50 ŠBK GALAXY KE

 

26.11.2022   RIM Basket KE - 1.BK Michalovce

 

27.11.2022   BK Michalovce 17:97 RIM Basket KE   dohrávka z 1.10.

 

10.12.2022   BKM Iskra Svit - RIM Basket KE

 

 

U13 Mladší žiaci

 

2.turnaj: 8.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja –  MBK Liptovský Mikuláš, BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice

BK ŠPD Rožňava 45:56 RIM Basket Košice  

RIM Basket Košice 36:72 MBK Liptovský Mikuláš  

 

 

3.turnaj: 22.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BKM Iskra Svit
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice,

RIM Basket Košice 34:54 MBK Liptovský Mikuláš

BKM Iskra Svit 48:63 RIM Basket Košice

 

 

 4.turnaj: 5.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Baket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina, ŠBK Galaxy Košice

ŠBK Galaxy Košice  46:17   RIM Basket Košice

RIM Basket Košice  33:56   MBK Victoria Žilina

 

 

5.turnaj: 4.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja – MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 RIM Basket Košice 49:52 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

MBK Liptovský Mikuláš 51:35 RIM Basket Košice

 

6.turnaj: 17.12.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: Rožňava
Účastníci turnaja – BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina

 

 

 

U12 Starší mini

 

1.turnaj: 1.10.2022 (preložený na 17.11.2022)

Turnaj 2 družstiev – organizátor: 1.BK Michalovce
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice,  1.BK Michalovce

 1.BK Michalovce 7:57 RIM Basket Košice

1.BK Michalovce 12:61 RIM Basket Kočise

 

2.turnaj: 15.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK ŠPD Rožnava
Účastníci turnaja – ŠBK Galaxy Košice, RIM Basket Košice, BK ŠPD Rožňava

BK ŠPD Rožňava 4:55 RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 23:47 ŠBK Galaxy Košice

 

 

3.turnaj: 20.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – ŠBK Galaxy, RIM Basket Košice, 1.BK Michalovce

ŠBK Galaxy Košice 59:33 RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 60:9 1.BK Michalovce, 12:30

 

4.turnaj: 10.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: 1.BK Michalovce
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, 1.BK Michalovce, RIM Basket Košice

 RIM Basket Košice - 1.BK Michalove, 9:30

BKM Iskra Svit - RIM Basket Košice, 10:45

 

 

U11 Mladší mini

 

1.turnaj: 22.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "yellow"
Účastníci turnaja –  BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "yellow"

RIM Basket Košice 58:7  ŠBK GALAXY KE "yellow"

BKM Iskra Svit 28:59 RIM Basket Košice 

 

 

2.turnaj: 5.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "yellow", BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice

ŠBK GALAXY KE "yellow"   10:60  RIM Basket Košice

RIM Basket Košice   63:21  B

 

 

3.turnaj: 26.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BA Čaňa
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice, BA Čaňa

BA Čaňa  21:65  RIM Basket Košice

BKM Iskra Svit  43:47  RIM Basket Košice

 

4.turnaj: 17.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

5.turnaj: 14.1.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BA Čaňa, ŠBK GALAXY KE "yellow", RIM Basket Košice

 

6.turnaj: 11.2.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BA Čaňa
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "yellow", RIM Basket Košice, BA Čaňa

 

7.turnaj: 4.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "orange", RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

8.turnaj: 25.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, BA Čaňa, RIM Basket Košice

 

9.turnaj: 15.4.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"
Účastníci turnaja –BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "orange"

 

10.turnaj: 6.5.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "yellow"
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "orange", ŠBK GALAXY KE "yellow"

 

Finálový turnaj

2.6.-4.6.2023

 

 

U10 Mladší mini

 

1.turnaj:  3.12.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"

BA Čaňa 26:36 RIM Basket Košice

ŠBK GALAXY Košice „red“ 13:42  RIM Basket Košice

ŠBK GALAXY Košice „orange“ 10:61  RIM Basket Košice

 

 2.turnaj: 21.-22.1.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "red"

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "red", BA Čaňa, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice "yellow"

 

3.turnaj: 25.-26.2.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: BA Čaňa

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "orange", BA Čaňa, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice "yellow"

 

 4.turnaj: 18.-19.3.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "orange", ŠBK GALAXY Košice "red", RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice "yellow"

 

6.turnaj: 13.-14.5.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "orange", ŠBK GALAXY Košice "red", BA Čaňa, RIM Basket Košice

 

 

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať