2% z daní

 

Vážení rodičia a priaznivci,

dovoľte, aby sme Vám v prvom rade poďakovali za prejavenú dôveru nášmu basketbalovému klubu RIM Basket Košice. Veľmi si to vážime a naďalej sa usilujeme dať Vašim chlapcom len to najlepšie z našich basketbalových skúsenosti, aby raz mohli reprezentovať náš klub, rodné mesto, Slovensko.

Na základe toho, si Vás dovoľujeme osloviť s prosbou o podporu činnosti nášho klubu venovaním 2% z Vašich daní.

 

Naše občianske združenie je zaregistrované v zozname prijímateľov podielu zaplatenej dane v tomto roku s nasledovnými údajmi:

 

 

Ako to urobiť?

Pokiaľ ste právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie, uveďte vyššie uvedené údaje o našom klube vo svojom daňovom priznaní v časti o poukázaní 2% z dane.

Pokiaľ ste fyzická osoba, ktorej daňové priznanie robí zamestnávateľ, požiadajte ho o Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti. Toto potvrdenie následne doručte daňovému úradu spolu s Vyhlásením o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby. Môžete  tak urobiť do 30. apríla za aktuálny rok. Oba uvedené dokumenty nájdete na webovej stránke http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/ alebo si ich stiahnite tu -> Vyhlásenie o poukázaní zapl. dane 2023. V tlačive je potrebné upraviť rok.

 

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu podporu.

 

Basketbalový klub RIM Basket

 

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať