Tabuľka zápasov, sezóna 2021/2022

1. liga muži - Slávia RIM Košice

 

9.10.2022         SLÁVIA RIM KE - BK Slov.Orol Levoča

 

16.10.2022       IMC Slovakia P.Bystrica - SLÁVIA RIM KE

 

23.10.2022      SLÁVIA RIM KE - BK AS Trenčín U23

 

6.11.2022        SLÁVIA RIM KE - BK AS Trenčín U23

 

13.11.2022      SLÁVIA RIM KE - UNIPO BKM Iskra Svit

 

20.11.2022      SLÁVIA RIM KE - BKM SPU Nitra

 

27.11.2022      MBK MŠK Žiar n/H - SLÁVIA RIM KE

 

4.12.2022        SLÁVIA RIM KE - MBK AŠK Slávia Trnava

 

11.12.2022      Academic ŽU Žilina - SLÁVIA RIM KE

 

 

2. liga muži - RIM Basket Košice

1.10.2022        SLÁVIA RIM KE B - BK MŠK Kežmarok   

 

5.10.2022        RB Košice - SLÁVIA RIM KE B    predohrávka 20:30 h.

 

15.10.2022      SLÁVIA RIM KE B - BK MŠK Kežmarok

 

22.10.2022      BK ŠPD Rožňava - SLÁVIA RIM KE B

 

5.11.2022        SLÁVIA RIM KE B - BK Dolný Kubín

 

12.11.2022     BK MŠK Kežmarok - SLÁVIA RIM KE B

 

19.11.2022     SLÁVIA RIM KE B - RB Košice

 

3.12.2022       SLÁVIA RIM KE B - BK ŠPD Rožňava

 

10.12.2022     BK Dolný Kubín - SLÁVIA RIM KE B

 

U19 Juniori

Skupina Juniori GOLD

 

Základná časť 1

9.10.2021, 17:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

94 : 56

MBA Prievidza


 

10.10.2021, 9:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

86 : 89

BBK Bánovce n/Bebravou


 

23.10.2021, 19:30, Inter Bratislava, ŠH areál Tenis. klubu, Vietnamska 21/A Bratislava

Inter Bratislava
54 : 37

Diawin Košice


 

24.10.2021, 11:30, ŠH Sokolovňa Sereď

BK Lokomotíva Sereď
87 : 70

Diawin Košice


 

6.11.2021, 16:30, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

70 : 81

ŠBK Junior Levice


 

7.11.2021, 9:00, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

99 : 57

BKM SPU Nitra


 

 

Odvetná časť 1

20.11.2021, čas, -

BBK Bánovce n/Bebravou

 :

Diawin Košice


 

21.11.2021, čas, -

MBA Prievidza

 :

Diawin Košice


 

4.12.2021, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BK Lokomotíva Sereď

 

5.12.2021, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

Inter Bratislava

 

18.12.2021, čas, -

BKM Iskra Svit

 :

Diawin Košice


 

19.12.2021, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM Iskra Svit


 

16.1.2022, čas, -

BKM SPU Nitra

 :

Diawin Košice


 

15.1.2022, čas, -

ŠBK Junior Levice

 :

Diawin Košice


 

 

Základná časť 2

29.1.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

MBA Prievidza


 

30.1.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BBK Bánovce n/Bebravou


 

12.2.2022, čas, -

Inter Bratislava
 :

Diawin Košice


 

13.2.2022, čas, -

BK Lokomotíva Sereď
 :

Diawin Košice


 

26.2.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

ŠBK Junior Levice


 

27.2.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM SPU Nitra


 

26.3.2022, čas, -

BKM Iskra Svit

 :

Diawin Košice


 

 

 

Odvetná časť 2

12.3.2022, čas, -

BBK Bánovce n/Bebravou

 :

Diawin Košice


 

13.3.2022, čas, -

MBA Prievidza

 :

Diawin Košice


 

27.3.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BKM Iskra Svit


 

9.4.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

BK Lokomotíva Sereď

 

10.4.2022, čas, RIM Basket, ŠH Lokomotíva

Diawin Košice

 :

Inter Bratislava

 

30.4.2022, čas, -

BKM SPU Nitra

 :

Diawin Košice


 

1.5.2022, čas, -

ŠBK Junior Levice

 :

Diawin Košice


 

 

 

 

Základná časť

11.9.2021, 9:00, l. turnaj -BKM Iskra Svit

BKM Iskra Svit 

69 : 48

Diawin Košice


12.9.2021, 12:15, l. turnaj - BKM Iskra Svit

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

55 : 69

Diawin Košice


12.9.2021, 9:00, l. turnaj - BKM Iskra Svit

Diawin Košice

70 : 80

MBA Prievidza


24.9.2021, čas, ll. turnaj - RIM Basket Košice

Diawin Košice

 :

ŠBK Handlová


25.9.2021, 16:00, ll. turnaj - RIM Basket Košice

1.BK Michalovce 

53 : 70

Diawin Košice


26.9.2021, 13:30, ll. turnaj - RIM Basket Košice

Diawin Košice

69 : 86

BBK Bánovce n/Bebravou 


 

U15 Starší žiaci

 

l. turnaj Východ

23.9.2022

MBK Victoria Žilina

:

 

RIM Basket Košice


24.9.2022

 

ŠBK GALAXY KE

:

 

RIM Basket Košice


25.9.2022

 RIM Basket Košice

 :

MBK L. Mikuláš

 

lI. turnaj Východ

7.10.2022

RIM Basket Košice

:

 

BKM Iskra Svit


8.10.2022

 

ŠKP BBC Banská Bystrica

:

 

RIM Basket Košice


9.10.2022

 RIM Basket Košice

 :

bK 04 AC LB SNV

 

 

U14 žiaci

17.9.2022     D3.ŠBK GALAXY KE - RIM Basket KE  

18.9.2022     D4.Rožňavskí vlci - RIM Basket KE

 

1.10.2022     D6.1.BK Michalovce - RIM Basket KE   preložený na 27.11.

 

16.10.2022   D6.RIM Basket KE - BKM Iskra Svit

 

12.11.2022   D17.RIM Basket KE - Rožňavskí vlci

13.11.2022   D20.RIM Basket KE - ŠBK GALAXY KE

 

26.11.2022   D21.RIM Basket KE - 1.BK Michalovce

27.11.2022   D6.1.BK Michalovce - RIM Basket KE   dohrávka z 1.10.

 

10.12.2022   D28.BKM Iskra Svit - RIM Basket KE

 

 

U13 Mladší žiaci

 

2.turnaj Mladších žiakov U13  v sez. 2022/2023  - 8.10.2022, Liptovský Mikuláš:

MBK Liptovský Mikuláš - BK ŠPD Rožňava 10:00 h.

BK ŠPD Rožňava - RIM Basket Košice  11:30 h.

RIM Basket Košice - MBK Liptovský Mikuláš  13:00 h.

 


 

 

2.turnaj: 8.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja –  MBK Liptovský Mikuláš, BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice

 

3.turnaj: 22.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BKM Iskra Svit
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice,

 

4.turnaj: 5.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Baket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina, ŠBK Galaxy Košice

 

5.turnaj: 3.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja – MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

6.turnaj: 17.12.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: Rožňava
Účastníci turnaja – BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina

 

 

 

U12 Starší mini

 

1.turnaj: 1.10.2022 (preložený na 27.11.2022)

Turnaj 3 družstiev – organizátor: 1.BK Michalovce
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, BKM Iskra Svit, 1.BK Michalovce

 

2.turnaj: 15.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BKM Iskra Svit
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice, BKM Iskra Svit

 

3.turnaj: 19.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BK ŠPD Rožňava, BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice

 

4.turnaj: 10.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY Košice
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, ŠBK GALAXY Košice, RIM Basket Košice

 

 

U11 Mladší mini

 

1.turnaj: 22.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "yellow"
Účastníci turnaja –  BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "yellow"

 

2.turnaj: 5.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "yellow", BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice

 

3.turnaj: 26.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BA Čaňa
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice, BA Čaňa

 

4.turnaj: 17.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

5.turnaj: 14.1.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BA Čaňa, ŠBK GALAXY KE "yellow", RIM Basket Košice

 

6.turnaj: 11.2.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BA Čaňa
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "yellow", RIM Basket Košice, BA Čaňa

 

7.turnaj: 4.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "orange", RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

8.turnaj: 25.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, BA Čaňa, RIM Basket Košice

 

9.turnaj: 15.4.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"
Účastníci turnaja –BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "orange"

 

10.turnaj: 6.5.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "yellow"
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "orange", ŠBK GALAXY KE "yellow"

 

Finálový turnaj

2.6.-4.6.2023

 

 

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať