Tabuľka zápasov, sezóna 2022/2023

1. liga muži

 

9.10.2022         SLÁVIA Hvar Sports Resort 77:71 BK Slov.Orol Levoča

 

16.10.2022       IMC Slovakia P.Bystrica  83:78 SLÁVIA Hvar Sports Resort

 

23.10.2022      SLÁVIA Hvar Sports Resort  88:60 BK AS Trenčín U23

 

26.11.2022        ŠBK JUNIOR PATRIOTI Levice 88:85  SLÁVIA Hvar Sports Resort 

 

13.11.2022      SLÁVIA Hvar Sports Resort  64:94- UNIPO BKM Iskra Svit

 

20.11.2022      SLÁVIA Hvar Sports Resort  74:75 - BKM SPU Nitra

 

27.11.2022      MBK MŠK Žiar n/H 95:65 SLÁVIA Hvar Sports Resort 

 

11.12.2022      Academic ŽU Žilina 85:65 SLÁVIA Hvar Sports Resort 

 

15.1.2023       BK Slovenský Orol Levoča 70:72 SLÁVIA Hvar Sports Resort

 

22.1.2023       SLÁVIA Hvar Sports Resort - IMC Slovakia Považská Bystrica

 

29.1.2023       BK AS Trenčín U23 - SLÁVIA Hvar Sports Resort

 

5.2.2023        SLÁVIA Hvar Sports Resort - ŠBK JUNIOR PATRIOTI Levice

 

 

2. liga muži

1.10.2022        Slávia Hvar sport resort Košice B 64:58 BK MŠK Kežmarok   

 

5.10.2022        RIM Basket Košice  78:81 Slávia Hvar sport resort Košice B

 

15.10.2022      BK MŠK Kežmarok 82:62 RIM Basket Košice

 

22.10.2022      BK ŠPD Rožňava  57:81  Slávia Hvar sport resort Košice B

 

5.11.2022        Slávia Hvar sport resort Košice B 70:53  BK Dolný Kubín

 

12.11.2022     BK MŠK Kežmarok 68:73 Slávia Hvar sport resort Košice B

 

16.11.2022     Slávia Hvar sport resort Košice B 56:60 RIM Basket Košice

 

3.12.2022        Slávia Hvar sport resort Košice B 75:63 BK ŠPD Rožňava

 

10.12.2022     BK Dolný Kubín 85:90  Slávia Hvar sport resort Košice B

 

14.1.2023        Slávia Hvar sport resort Košice B  68:55  BK MŠK Kežmarok   

 

21.1.2023        RB Košice - Slávia Hvar sport resort Košice B 

 

4.2.2023          BK ŠPD Rožňava - Slávia Hvar sport resort Košice B 

 

18.2.2023       Slávia Hvar sport resort Košice B  - BK Dolný Kubín

 

 

 

U19 Juniori

Skupina Juniori GOLD

 

1.turnaj Východ kvalifikácia

 

23.9.2022, 16:45

BKM Iskra Svit 

 

66 : 73

 

Diawin Košice


24.9.2021, 15:00,

Diawin Košice

64 : 62

MBA Prievidza


 

IMS P.Bystrica

52 : 102

Diawin Košice


 

2.turnaj Východ kvalifikácia

 

8.10.2022, 16:45

Diawin Košice

 90 : 39

BK 04 AC LB SNV

9.10.2022

1.BK Michalovce
68 : 79

Diawin Košice


 

Skupina Juniori GOLD

22.10.2022

1.BK Michalovce
48 : 74

Diawin Košice


 6.11.2022

Diawin Košice

 71 : 102

 

Inter Bratislava

 19.11.2022 (preložené 9.12.2022)

 

ŠBK Junior Levice

 0 : 0

Diawin Košice 

 


20.11.2022 (preložené 20.12.2022)

 

BKM SPU Nitra

 0 : 0

Diawin Košice

3.12.2022, 18:00,  ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1, Košice

Diawin Košice

 71 : 54

MBA Prievidza

4.12.2022

Diawin Košice

 71 : 48

BKM Iskra Svit
 

17.12.2022 (zmena termínu - 1.2.2023)

Diawin Košice
0 : 0

1.BK Michalovce

 

 14.1.2023

 

 Inter Bratislava

 57 : 62

Diawin Košice 

 


 15.1.2023

 

BK Lokomotíva  Sereď

 67 : 96

Diawin Košice 


 


 27.1.2023

Diawin Košice

 96 : 72

 

ŠBK Junior Levice

 

 


 28.1.2023

Diawin Košice

 88 : 61

 

BKM SPU Nitra

 

 


 5.2.2023 (dohrávka z 19.1.2022) - ŠH Lokomotíva, Čermeľská cesta 1, Košice, 10:30

Diawin Košice

 0 : 0

 

Lokomotíva Sereď

 

 

 


 11.2.2023

Diawin Košice

 0 : 0

BKM Iskra Svit

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U15 Starší žiaci

 

l. turnaj Východ kvalifikácia

23.9.2022

MBK Victoria Žilina

55 : 67

 

RIM Basket Košice


24.9.2022

 

ŠBK GALAXY KE

 65 : 55

RIM Basket Košice


25.9.2022

 RIM Basket Košice

90 : 71

MBK L. Mikuláš

 

lI. turnaj Východ kvalifikácia

7.10.2022

RIM Basket Košice

62 : 73

 

BKM Iskra Svit


8.10.2022

 

ŠKP BBC Banská Bystrica

62 : 67

 

RIM Basket Košice


8.10.2022

 

 

Akapo Lučenec

37 : 96

 

RIM Basket Košice


9.10.2022

 RIM Basket Košice

70 : 46

BK 04 AC LB SNV

 

Starší žiaci U15 Gold

1.kolo

22.10.2022

 RIM Basket Košice

66 : 65

BKM Iskra Svit

 

 

2.kolo

5.11.2022

B.S.C. Bratislava

77 : 58

RIM Basket Košice

3.kolo

6.11.2022

Inter Bratislava

90 : 45

RIM Basket Košice

 

4.kolo

19.11.2022

MBA Prievidza

93 : 68

RIM Basket Košice

5.kolo

20.11.2022

 

Akapo Lučenec

88 : 59

RIM Basket Košice

 

6.kolo

3.12.2022

 

RIM Basket Košice

73 : 75

 

Akapo Lučenec

 

7.kolo

4.12.2022

 

RIM Basket Košice

52 : 75

 

ŠKP BBC Banská Bystrica

 

8.kolo

17.12.2022

 

BKM Iskra Svit

54 : 51

 RIM Basket Košice

 

9.kolo

14.1.2023


RIM Basket Košice

53 : 66

 

Inter Bratislava

 

10.kolo

15.1.2023

 

RIM Basket Košice

81 : 68

 

B.S.C. Bratislava

11.kolo

28.1.2023 (zmena termínu)


RIM Basket Košice

0 : 0

 

BK MŠK Žiar nad Hronom

12.kolo

29.1.2023


RIM Basket Košice

75 : 82

 

MBA Prievidza

 


13.kolo

11.2.2023

 

ŠKP BBC Banská Bystrica

0 : 0

 

RIM Basket Košice

14.kolo

12.2.2023

 

Akapo Lučenec

0 : 0

RIM Basket Košice

 

U14 žiaci

17.9.2022     ŠBK GALAXY KE 64:20 RIM Basket KE  

 

18.9.2022     Rožňavskí vlci  4:107  RIM Basket KE

 

16.10.2022   RIM Basket KE 38:51 BKM Iskra Svit

 

12.11.2022   RIM Basket KE 99:26 Rožňavskí vlci

 

13.11.2022   RIM Basket KE 37:50 ŠBK GALAXY KE

 

26.11.2022   RIM Basket KE 33:65 1.BK Michalovce

 

27.11.2022   BK Michalovce 17:97 RIM Basket KE   dohrávka z 1.10.

 

10.12.2022   BKM Iskra Svit 22:62 RIM Basket KE

 

21.01.2023  RIM Basket Košice  49:35  IMC Slovakia P.Bystrica

 

22.01.2023  RIM Basket Košice  98:30 TSM Slávia Žilina

 

04.02.2023  AKAPO Lučenec -  RIM Basket Košice

 

05.02.2023  Rožňavskí vlci -  RIM Basket Košice

 

18.02.2023  1.BK Michalovce -  RIM Basket Košice

 

18.03.2023  TSM Slávia ŽilinaRIM Basket Košice

 

19.03.2023  IMC Slovakia P.Bystrica RIM Basket Košice

 

01.04.2023   RIM Basket Košice - Rožňavskí vlci

 

02.04.2023   RIM Basket Košice - AKAPO Lučenec

 

22.04.2022  RIM Basket Košice - 1.BK Michalovce

 

 

 

 

U13 Mladší žiaci

 

2.turnaj: 8.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja –  MBK Liptovský Mikuláš, BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice

BK ŠPD Rožňava 45:56 RIM Basket Košice  

RIM Basket Košice 36:72 MBK Liptovský Mikuláš  

 

 

3.turnaj: 22.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BKM Iskra Svit
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice,

RIM Basket Košice 34:54 MBK Liptovský Mikuláš

BKM Iskra Svit 48:63 RIM Basket Košice

 

 

 4.turnaj: 5.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Baket Košice
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina, ŠBK Galaxy Košice

ŠBK Galaxy Košice  46:17   RIM Basket Košice

RIM Basket Košice  33:56   MBK Victoria Žilina

 

 

5.turnaj: 4.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Liptovský Mikuláš
Účastníci turnaja – MBK Liptovský Mikuláš, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 RIM Basket Košice 49:52 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

MBK Liptovský Mikuláš 51:35 RIM Basket Košice

 

6.turnaj: 17.12.2022 turnaj zrušený (uskutoční sa v náhradnom termíne)

Turnaj 4 družstiev – organizátor: Rožňava
Účastníci turnaja – BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice, MBK Victoria Žilina

BK ŠPD Rožňava - RIM Basket Košice

RIM Basket Košice - MBK Victoria Žilina

 

 

 U13 - skupina Východ o umiestnenie

 

1.turnaj: 14.1.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠKP BBC Banská Bystrica
Účastníci turnaja – BK ŠPD Rožňava, RIM Basket Košice, ŠKP BBC Banská Bystrica

BK ŠPD Rožňava 13:87 RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 50:42 ŠKP BBC Banská Bystrica

 

 

2. turnaj: 11.2.-12.2.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BK Domov Topoľčany U13 - MS, MBK Victoria Žilina, RIM Basket Košice

RIM Basket Košice - BK Domov Topoľčany U13 -MS, 10:00

MBK Victoria Žilina - RIM Basket Košice, 14:00

 

3. turnaj: 25.2.-26.2.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – MBK Victoria Žilina, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

5. turnaj: 15.4.-16.4.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – MBK Victoria Žilina, RIM Basket Košice, ŠKP BBC Banská Bystrica

 

6. turnaj: 6.5.-7.5.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – MBK Victoria Žilina, RIM Basket Košice, BKM SPU Nitra

 

Finálový turnaj: 26.- 28. 05. 2023

 

 

U12 Starší mini

 

1.turnaj: 1.10.2022 (preložený na 17.11.2022)

Turnaj 2 družstiev – organizátor: 1.BK Michalovce
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice,  1.BK Michalovce

 1.BK Michalovce 7:57 RIM Basket Košice

1.BK Michalovce 12:61 RIM Basket Kočise

 

2.turnaj: 15.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK ŠPD Rožnava
Účastníci turnaja – ŠBK Galaxy Košice, RIM Basket Košice, BK ŠPD Rožňava

BK ŠPD Rožňava 4:55 RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 23:47 ŠBK Galaxy Košice

 

 

3.turnaj: 20.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – ŠBK Galaxy, RIM Basket Košice, 1.BK Michalovce

ŠBK Galaxy Košice 59:33 RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 60:9 1.BK Michalovce, 12:30

 

4.turnaj: 10.12.2022 turnaj zrušený (uskutoční sa v náhradnom termíne)

Turnaj 3 družstiev – organizátor: 1.BK Michalovce
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, 1.BK Michalovce, RIM Basket Košice

 RIM Basket Košice - 1.BK Michalove

BKM Iskra Svit - RIM Basket Košice

 

 

U12 - Skupina GOLD

1.turnaj: 28.1.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BKM Iskra Svit
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice,  IMC P. Bystrica, BKM Iskra Svit

IMC Slovakia P.Bystrica  62:52 -  RIM Basket Košice

RIM Basket Košice  44:54  BKM Iskra Svit

 

 

 2.turnaj: 18.- 19.2.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: Inter Bratislava Yellow
Účastníci turnaja – Biosaurus Basketball Academy Komárno, RIM Basket Košice, Inter Bratislava Yellow

 

 3.turnaj: 11.-12.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – B.S.C. Bratislava, MBA Prievidza,  RIM Basket Košice

 

 4.turnaj: 1.-2.4.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY Košice
Účastníci turnaja – ŠBK Handlová, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice

 

5.turnaj: 29.-30.4.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: IMC Slovakia P.Bystrica
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, IMC Slovakia P.Bystrica

 

6.turnaj: 20.-21.5.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – Biosaurus Basketball Academy Komárno, Inter Bratislava Yellow, RIM Basket Košice

 

Finálový turnaj: 09.-11.06.2023

 

U11 Mladší mini

 

1.turnaj: 22.10.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "yellow"
Účastníci turnaja –  BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "yellow"

RIM Basket Košice 58:7  ŠBK GALAXY KE "yellow"

BKM Iskra Svit 28:59 RIM Basket Košice 

 

 

2.turnaj: 5.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "yellow", BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice

ŠBK GALAXY KE "yellow"   10:60  RIM Basket Košice

RIM Basket Košice   63:21  B

 

 

3.turnaj: 26.11.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BA Čaňa
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, RIM Basket Košice, BA Čaňa

BA Čaňa  21:65  RIM Basket Košice

BKM Iskra Svit  43:47  RIM Basket Košice

 

4.turnaj: 17.12.2022

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

BKM Iskra Svit 20:50  RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 61:10 B

 

 

5.turnaj: 14.1.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BA Čaňa, ŠBK GALAXY KE "orange", RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 48:14 BA Čaňa

ŠBK GALAXY Košice "orange" 15:33 - RIM Basket Košice

 

6.turnaj: 11.2.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BA Čaňa
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "yellow", RIM Basket Košice, BA Čaňa

 

7.turnaj: 4.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Účastníci turnaja – ŠBK GALAXY KE "orange", RIM Basket Košice, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

8.turnaj: 25.3.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice
Účastníci turnaja – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, BA Čaňa, RIM Basket Košice

 

9.turnaj: 15.4.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"
Účastníci turnaja –BKM Iskra Svit, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "orange"

 

10.turnaj: 6.5.2023

Turnaj 3 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "yellow"
Účastníci turnaja – RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY KE "orange", ŠBK GALAXY KE "yellow"

 

Finálový turnaj

2.6.-4.6.2023

 

 

U10 Mladší mini

 

1.turnaj:  3.12.2022

Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"

BA Čaňa 26:36 RIM Basket Košice

ŠBK GALAXY Košice „red“ 13:42  RIM Basket Košice

ŠBK GALAXY Košice „orange“ 10:61  RIM Basket Košice

 

 2.turnaj: 21.1.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "red", telocvičň Základnej školy Ľ. Fullu, Maurerova 21, Košice - sídlisko Dargovských hrdinov

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "red", BA Čaňa, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice "yellow"

Program:

BA Čaňa  26:39  RIM Basket Košice

RIM Basket Košice 42:17  ŠBK GALAXY Košice „red“

ŠBK GALAXY Košice „yellow“  51:20 RIM Basket Košice


 

3.turnaj: 25.-26.2.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: BA Čaňa

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "orange", BA Čaňa, RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice "yellow"

 

 4.turnaj: 18.-19.3.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: RIM Basket Košice

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "orange", ŠBK GALAXY Košice "red", RIM Basket Košice, ŠBK GALAXY Košice "yellow"

 

6.turnaj: 13.-14.5.2023

Turnaj 4 družstiev – organizátor: ŠBK GALAXY KE "orange"

Účastníci turnaja: ŠBK GALAXY Košice "orange", ŠBK GALAXY Košice "red", BA Čaňa, RIM Basket Košice

 

 

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať