Rozpis tréningov - SEZÓNA 2020/2021

V prípade akýchkoľvek nejasností kontaktujte svojho trénera!

• Oznamujeme, že SBA rozhodla o prerušení všetkých súťaží od 22.11.2021 do 12.12.2021.
• Tréningy budú prebiehať nasledovne:
na ZŠ Hroncová ako doteraz
na Lokomotíve:
15:30-17:00 ročníky 2007, 2008
17:00-18:30 ročník 2009
18:30-20:00 kadeti, juniori, muži

 

1. liga muži - Rozpis tréningov

Tréner: Jozef Rešetár

Deň Kde Čas
PO Boženy Nemcovej 18:00 - 19:30
UT Boženy Nemcovej 18:00 - 19:30
ST Boženy Nemcovej 18:00 - 19:30
 ŠT Boženy Nemcovej 18:00 - 19:30
PI Boženy Nemcovej 18:00 - 19:30

 

1. liga muži - Rozpis tréningov

Tréner: Peter Berinšter

Deň Kde Čas
PO Boženy Nemcovej -
UT Boženy Nemcovej -
ST Boženy Nemcovej -
 ŠT Boženy Nemcovej -
PI Boženy Nemcovej -

 

U19 Juniori - Rozpis tréningov

Tréner: Richard Leško

Deň Kde Čas
PO ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30
UT ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30 
ST ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30 
 ŠT ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30
PI ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30

 

U17 Kadeti - Rozpis tréningov

Tréner: Richard Leško

Deň Kde Čas
PO ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30
UT ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30 
ST ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30 
 ŠT ŠH Lokomotíva 18:30 - 20:30
PI ŠH Lokomotíva 18:30 - 20.30

 

U15 Starší žiaci (r.2007 a 2008) - Rozpis tréningov

Tréner: Milan Mišinský

Deň Kde Čas
PO ŠH Lokomotíva  15:00 - 16:30
UT ŠH Lokomotíva 15:00 - 16:30
ST ŠH Lokomotíva 15:00 - 16:30
 ŠT ŠH Lokomotíva 15:00 - 16:30
PI ŠH Lokomotíva 15:00 - 16:30

U14 Žiaci (r.2008 a 2009) - Rozpis tréningov

Tréner: Peter Nagy

Deň Kde Čas
PO ŠH Lokomotíva  15:30 - 17:00
UT ŠH Lokomotíva 15:30 - 17:00
ST ŠH Lokomotíva 15:30 - 17:00
 ŠT ŠH Lokomotíva 15:30 - 17:00
PI ŠH Lokomotíva 15:30 - 17:00

 

U13 Mladší žiaci (r.2009 a 2010) - Rozpis tréningov

Tréner: Peter Nagy

Deň Kde Čas
PO ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
UT ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
ST ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
 ŠT ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
PI ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30

 

U12 st. Mini žiaci (r.2010 a ml.) - Rozpis tréningov

Tréner: Peter Nagy

Deň Kde Čas
PO ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
UT ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
ST ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
 ŠT ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30
PI ŠH Lokomotíva 17:00 - 18:30

 

U11 ml. Mini žiaci (r.2011 a ml.) - Rozpis tréningov

Tréner: Milan Mišinský Martin Zibrinyi

Deň Kde Čas
PO ZŠ Hroncová 23 17:00 - 18:00
UT ZŠ Hroncová 23 17:10 - 18:20
ST voľno -
 ŠT ZŠ Hroncová 23 17:00 - 18:00
PI ZŠ Hroncová 23 17:10 - 18:20

U10 Prípravka (r.2012 a ml.) - Rozpis tréningov

Tréner: Martin Zibrinyi

Deň Kde Čas
PO voľno  -
UT ZŠ Hroncová 23  16:00 - 17:00 
ST ZŠ Hroncová 23 16:00 - 17:00
 ŠT ZŠ Hroncová 23 16:00 - 17:00
PI voľno  - 

 

KONTAKTY

 

RIM Basket o.z.

Ing. Richard Mišinský

Predseda klubu

+421 915 915 179

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa nie je platná!
Prosím zadajte správu

Info

Zavolať

 

 • Oznamujeme, že SBA rozhodla o prerušení všetkých súťaží od 22.11.2021 do 12.12.2021.
• Tréningy sú zrušené pre všetky kategórie.